حضور شرکت تانش در کنفرانس برق و کامپیوتر و نمایشگاه جوار این کنفرانس

1397/09/03

اولین کنفرانس برق و کامپیوتر به منظور ارائه ایده ها ، دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی به صنعتگران و دانشگاهیان  در روز چهارشنبه سی ام آذر ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تانش ره آورد این کنفرانس علمی و تخصصی نزدیکی بیشتر دانشگاه و صنعت بود که با استقبال استادان ، دانشجویان ، مدیران ،کارشناسان صنعت برق و کامپیوتر قرار گرفت.
در افتتاحییه این کنفرانس که بسیاری از علاقمندان به مباحث برق و کامپیوتر حضور داشتند، حسینی معاون هماهنگی انتقال توانیر کشور ، اصلاح و بهبود شبکه های برق با بهره گیری ار فناوری نوین در دیجیتالی کردن بخش تولید و توزیع و مدیریت صحیح انرژی را استراتژی جدید وزارت نیرو اعلام کرد .
ابراهیمیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر، تعامل بین دانشگاه وصنعت را اتفاق مبارک وامری اجتناب ناپذیر دانست که باید همواره مورد توجه دانشگاه ها و صنایع قرار بگیرد.
افضلی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان هم، مدیریت مصرف را مورد اهتمام قرارداد و آن را امری ضروری دانست وافزود : مازندران در حوزه مصرف جز استان های پر مصرف کشور است .
اصغری دبیر علمی کنفرانس مهندسی برق و کامپیوتر نیز گفت : تعداد211 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شد که از 163  مقاله پذیرفته شده 81 مقاله درسالن کنفرانس و 82 مقاله بصورت پوستر ارائه شده است .
تشکیل کارگاه های علمی و تخصصی و برپائی نمایشگاه دستاوردهای صنعت برق و مخابرات و کامپیوتر و فناوری اطلاعات از بخش های جانبی این کنفرانس بود که مورد بازدید و استفاده شرکت کنندگان درکنفرانس قرار گرفت.
شرکت تانش علاوه بر حضور کارکنانش در کارگاههای علمی این کنفرانس، توانمندیهای خود را در غرفه نمایشگاهی این­شرکت  مورد بازدید علاقمندان قرار داد.

 
  بازگشت